O nás

MEGABRANDS vzniklo díky naši vášni pro krásu a módu. Jsme spíše menší střední eshop se třemi zaměstnanci a individuálním přístupem ke klientům. Právě pro Vás jsme připravili širokou nabídku prémiových oděvních značek inspirovaných trendy a potřebami klientů. Speciálně vybraný sortiment, snadné nakupování, bezpečné platební metody, rychlé dodání a 14-ti denní lhůta pro vrácení zboží zdarma - nákup v MEGABRANDS je čirá radost. Přesvědčte se sami!
 

1. Jsme částí skupiny sítě distributorů, nakupující přímo od oficiálních zastoupení značek !
MEGABRANDS
je součástí kapitálové skupin,  která se těší důvěře evropských spotřebitelů již 10 let! Naši obchodní partneři působí na 14 evropských trzích a dodávají do spousty internetových i kamenných obchodů. Efektivní logistická a platební řešení, jakož i podpora našich důvěryhodných partnerů zajišťují prodej kvalitní značkové módy.

 

2. Obsloužili jsme již přes 100 000 platících zákazníků
Máme dlouholeté zkušenosti (8 let) s těmi i nejnáročnějšími zákazníky a proto již stovky spokojených zákazníku vyjádřilo svá kladná hodnocení. Naši zákazníci nás milují pro 100% originalitu zboží spojenou s lepšími cenami než v retailových kamenných obchodech, či věhlasných e-shopech. 

3. Prémiová kvalita
Pro splnění přání všech klientů jsme připravili široké portfolio kvalitních značek na základě nejnovějších trendů a poznatků v odvětví módy. Jsme oficiálními distributory, spolupracujeme pouze se spolehlivými a důvěryhodnými partnery. Garantujeme vysokou kvalitu a originální zboží. S MEGABRANDS si můžete být vždy jistí, že kupujete to nejlepší.

4. Ověřené platební metody
Používáme pouze ověřené a především bezpečné způsoby placení. GoPay, platba kartou, i jednoduchý bankovní převod - můžete použít nejoblíbenější platební metody na trhu. Nevyhovují Vám nákupy online? Žádný problém – objednávku můžete zaplatit i na dobírku. Vše jednoduše!

5. SSL - záruka bezpečného nakupování
Používáme šifrování SSL, které zajišťuje důvěrnost a integritu přenosu dat, stejně jako autentizaci serveru. Díky tomu jsou všechny vaše osobní údaje šifrovány a chráněny proti přístupu třetích osob.

6. Vaše data jsou u nás v bezpečí
Zvláštní význam přikládáme ochraně vašich osobních údajů. MEGABRANDS vám zaručují bezpečnost zpracování vašich dat. Poskytnuté informace (např. přihlašovací údaje, heslo, adresa domova nebo číslo bankovního účtu) jsou řádně zabezpečeny a používány pouze pro účely, pro které byly shromážděny.

 

Garantujeme Vám pohodlné a bezpečné nakupování! Přesvědčte se sami!

 

Máte otázky? Kontaktujte nás na e-mailové adrese: obchod@megabrands.cz